Fotografia Komercyjna

Fotografia ślubna to ogromna część mojego życia. To moja wielka pasja i sposób na życie. Nie każdy jednak wie, że zanim zacząłem fotografowanie ślubów miałem do czynienia z wieloma innymi dziedzinami fotografii i do tej pory realizuję się w fotografii komercyjnej. 

Fajnie jest się specjalizować w jednej dziedzinie ale fotografia daje tak szerokie pole manewru, że szkoda byłoby mi się ograniczać. Każda sesja to nowe wyzwanie i doświadczenie, które zaprocentuje przy kolejnym zleceniu a umiejętności nabyte w fotografii modowej i podpatrywanie profesjonalnych modelek wręcz bezpośrednio mogą mieć pozytywny wpływ na to jak moje Pary Młode mogą pozować na sesji ślubnej.  

Serdecznie zapraszam do przejrzenia spektrum moich możliwości. Może po ślubie spotkamy się w studio żeby wykonać Wasze portrety biznesowe? :)

Jeśli dotrwaliście do końca – wielkie dzięki :) Jak zawsze chętnie poczytam Wasze opinie w komentarzach. Jeśli się podobało, udostępnij – a nuż ktoś znajomy szuka fotografa :) Dzięki!

Share on facebook
udostępnij

Fotograf Opole, Wrocław, Kraków, Warszawa

W moim portfolio znajdziesz wiele przykładów z szerokiego pojęcia jakim jest fotografia reklamowa.

Ponadto wykonuję retusz high end, sesje zdjęciowe w studio i nie tylko, sesje modowe dla projektantów i sklepów, sesje okładkowe dla muzyków, zdjęcia dla branży medycznej, zdjęcia dla hoteli na booking.com, sesje portretowe aktorów, zdjęcia produktowe, sesje lookbookowe, portrety biznesowe, portfolia dla modelek, sesje do konkursów fryzjerskich, kalendarze firmowe, zdjęcia wizerunkowe dla sportowców, sesje reklamowe dla producenta sprzętu sportowego, reportaże z imprez firmowych i konferencji i pewnie wiele innych :)

Wykonuję zdjęcia zarówno dla klientów indywidualnych, sesje dla lokalnych przedsiębiorców jak i dużych korporacji. Wykonywałem sesje, reportaże i inne zlecenia dla znanych marek, m.in. Itaka, Leroy Merlin, Gatta, Esotiq, L’oreal, Semilac, Scanmed, sieć hoteli Accor (Mercure, Sofitel, Novotel).