Aneta i David – wesele polsko-niemieckie

Wesele - hotel Arkas

Uwaga! Zostańcie z nami do końca posta! Jeśli oprócz dobrych zdjęć rozważacie super kreatywny film z wesela to mam kogoś godnego polecenia :) Kasia i Krzysiek z Prestige Studio towarzyszyli mi w dokumentowaniu tego dnia a efekty ich pracy zobaczycie na końcu galerii ;) 

fotografia: Tomek Fryszkiewicz

video: Prestige Studio

wesele: hotel Arkas

muzyka: Enjoy

Jeśli by tak zrobić ranking pt. “Najlepsze miejsca na wesele” to na opolszczyźnie Hotel Arkas z pewnością zająłby miejsce na podium. Jest przestronny, urządzony ze smakiem i serwuje pyszne jedzenie. Jest też bardzo przyjemna alejka, którą zawsze wykorzystuję na sesję w dniu ślubu oraz sporo miejsca w ogrodzie – idealna przestrzeń na zdjęcia grupowe. Z przestronności obiektu chętnie skorzystaliśmy też podczas przygotowań, które zorganizowaliśmy na terenie lobby zamiast tradycyjnie w hotelowych pokojach. Pozwoliło nam to na odrobinę kreatywności i oddechu podczas fotografowania i filmowania. Dla Pary Młodej był to ciekawy początek tego niezapomnianego dnia :) 

Zapraszam Was do galerii Anety i Davida. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z ceremonii żeby dojrzeć radość nowożeńców i łzy szczęścia gości. Emocje puściły na weselu, podczas którego śląskie szlagiery i niemieckie przeboje przeplatały się z playlistą Pary Młodej w rytmie Hip Hop :) 

fotograf slubny opole wroclaw 136

Udało mi się nawet złapać ekipę Prestige Studio przy pracy :) A robotę robią świetną! Nie musicie wierzyć mi na słowo – wystarczy zobaczyć ich filmy. Polecam, polecam, polecam! www.prestige-studio.pl
Poniżej właśnie ich film z wesela Anety i Davida. Moment wjazdu kadrów z imprezy to prawdziwy majstersztyk! Oddaje klimat w stu procentach :) 

Kasia i Krzysiek – dzięki za super współpracę, piąteczka i do zobaczenia wkrótce! :)