Tomek Fryszkiewicz – Fotografia Ślubna – Opole | Wrocław

miłego oglądania!

Zdjęcia Ślubne z Drona

Ile kosztują zdjęcia ślubne z drona?

Pozwólcie, że zacznę wpis takim jakże brzydkim, sprzedażowym lub wręcz click-baitowym pytaniem. Robię to dlatego, że bardzo często je dostaję od par młodych i nie mogę wyjść z podziwu bo z tego co słyszę na zdjęcia z drona jest osobny cennik. To znaczy przynajmniej u wielu innych fotografów i filmowców bo dla mnie to jest po prostu kolejne narzędzie do robienia zdjęć, jak każdy inny aparat.. tyle, że latający ;) 

Jednym słowem więc w mojej ofercie wyglądałoby to tak: zdjęcia z drona CENA: 0 zł (zero złotych) :P 

Używam dość kompaktowego drona, który mieści się w plecaku wraz z aparatem i obiektywami więc zawsze jestem gotów wzbić się w powietrze jeśli tylko nadarzy się okazja. Info dla geeków: DJI Air 2S.

Mimo jakże hojnego gratisu zdjęcia ślubne z lotu ptaka wnoszą wiele wartości do galerii ślubnej. Podczas reportażu świetnie można pokazać na przykład lokalizację przyjęcia, zwłaszcza jeśli jest to okazały pałac otoczony pięknym ogrodem czy ślub plenerowy nad stawkiem. 

Zdjęcia lotnicze wznoszą galerię ślubną dosłownie na wyższy level, zwłaszcza jeśli dostępny jest dron na sesji ślubnej. Zwykle podczas pleneru jest zapas czasu, który pozwala polatać i rozejrzeć się za ciekawym miejscem czy mega widokiem, którego nie sposób dostrzec z ziemi. Perspektywa z lotu ptaka otwiera kompletnie nowe możliwości.

Podsumuję ten wpis jeszcze jednym chwtliwym sloganem i zapraszam do oglądania :) Uwaga!

Zdjęcia ślubne z drona gratis! :P

Chcesz mieć podobne zdjęcia ze swojego ślubu?

Napisz do mnie już teraz i zarezerwuj termin.

Pomówmy o Waszym Dniu

Najlepszą metodą kontaktu ze mną jest formularz kontaktowy lub e-mail.

tomek@fryszkiewicz.com

Możesz też napisać do mnie na Facebooku.

Formularz kontaktowy
Scroll to Top