Tomek Fryszkiewicz – Fotografia Ślubna – Opole | Wrocław

szczegółowy przebieg waszego dnia

Ankieta Przedślubna

Wasz Dzień zbliża się wielkimi krokami!

Najwyższy czas aby ustalić szczegóły. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć więcej niż 10 minut ;) 

Ankieta Przedślubna

Ważne Informacje


Social Media

Podajcie linki do swoich profili społecznościowych jeśli chcecie zostać oznaczeni na moim Facebooku i Instagramie.

Często kilka zdjęć pojawia się tam jako zajawka na długo zanim otrzymacie gotową galerię więc nie przegapicie newsa ;) Jeśli jeszcze nie obserwujecie to zapraszam:

https://www.instagram.com/tomekfryszkiewicz

https://www.facebook.com/tomek.fryszkiewicz.foto


Kilka instrukcji odnośnie przygotowań

Aby mieć pewność, że otrzymacie dobre zdjęcia z przygotowań sugeruję przeznaczyć po ok. 1 godzinę na każde z Was. Przykładowo - zakładając, że wszystko odbywa się w zasięgu 5 minut jazdy autem - jeśli ceremonia zaplanowana jest na godzinę 15:00, to warto zacząć fotografowanie przygotowań o 12:00 u Pana Młodego, potem ok. 13:00 u Panny Młodej. Planowo powinniśmy skończyć ok. 14:00. W ten sposób mamy wystarczająco dużo czasu przed ceremonią na błogosławieństwo rodziców, dojazd do miejsca ceremonii i ewentualnie nieprzewidziane opóźnienie. Dobrze jest mieć też po prostu chwilę oddechu dla własnego dobrego samopoczucia. Pamiętajcie o lekkim zapasie czasowym układając plan dnia ;) Podając link do Google Maps ( www.maps.google.com ) upewnijcie się, że wyszukiwarka pokazuje odpowiedni punkt na mapie. Zdarza się, że trafia gdzieś obok. W takim przypadku zaznaczcie punkt ręcznie pinezką i dopiero wtedy skopiujcie link.


Rzeczy, osoby, detale, wydarzenia, na których szczególnie Wam zależy.

Wypisz listę rzeczy, osób czy wydarzeń, które koniecznie chcielibyście uwiecznić na zdjęciach. Chodzi mi o nieoczywiste kwestie, o których mogę nie wiedzieć i mogą mi umknąć w ferworze dnia, jak np. specjalny grawer na obrączce, zdjęcie cioci z Ameryki, która rzadko bywa w Polsce, itp. itd.


Przygotowania Pana Młodego


Przygotowania Panny Młodej


Jaki plan po Przygotowaniach?


Ceremonia

Pamiętajcie! Jeśli ksiądz wychodzi po Was, dajcie mu odejść do ołtarza i dopiero ruszcie powoli sami. Przysięgając patrzcie sobie w oczy (nie księdzu!). Nie patrzcie też w obiektyw. Wkładajcie obrączki powoli tak żeby były widoczne. Po ceremonii poczekajcie aż goście wyjdą pierwsi żeby mogli Was powitać.


Wesele


Plan Godzinowy Wesela

Najważniejsze punkty programu i wszelkie niespodzianki jak np. tort, podziękowania, pokazy barmańskie, fajerwerki, balony, gołąbki itp. itd. Pamiętajcie, że potrzebujemy ok. 30 minut na zdjęcia z gośćmi i ok. 20 minut na Wasze portrety (o ile nie wybierzecie sesji w innym dniu). Te zdjęcia najlepiej wykonywać wieczorem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca o ile pogoda pozwoli. Pamiętajcie ile godzin ma trwać reportaż, na który podpisaliśmy umowę i zorganizujcie wszystkie istotne wydarzenia w tym zakresie godzin.


Inni Usługodawcy

Jeśli chcesz, wpisz tu nazwy i namiary wszelkich innych usługodawców, jak np. wizażyści, fryzjerzy, dekoratorzy, wedding plannerzy, oświetleniowcy, barmani, projektant sukni, garnituru.

To cenne informacje, dzięki którym będę wiedział kogo polecać przyszłym Parom Młodym :) Dzięki!


Czy coś jeszcze?

Jeśli jest cokolwiek co jeszcze chcesz mi przekazać, napisz tutaj :) Trzymam kciuki i liczę na dużo uśmiechniętych zdjęć! :P Dzięki i do zobaczenia wkrótce! :)


Scroll to Top