Tomek Fryszkiewicz – Fotografia Ślubna – Opole | Wrocław

miłego oglądania!

Sesja ślubna z psem

Wyjątkowy Plener Ślubny

Sesje zdjęciowe z psami zyskują na popularności, czego dowodem jest nasza rozmowa na ten temat w Pytaniu na Śniadanie :) Zuri została zauważona w moim portfolio i wraz z pańciami Agatą i Jankiem zaproszono nas do studia żeby porozmawiać o naszej spacerkowej sesji zdjęciowej w lesie

Dlaczego pies na sesji ślubnej?

Sam jestem pańciem Frotka więc doskonale wiem, że można traktować psa jak członka rodziny i sam z chęcią wręczyłbym mu zaproszenie na własny ślub :P Niestety, nawet grzeczny piesek mógłby nie zachowywać się odpowiednio podczas ceremonii a na weselu narażony byłby na ciągły stres i hałas, co nie wpływałoby dobrze na jego samopoczucie.

Dlatego większość par zmuszona jest zostawić pieska na czas ślubu i wesela w domu. Czasami pies czy kot załapie się na kilka zdjęć podczas przygotowań ale fajnie byłoby jednak mieć trochę zdjęć w naturalnej scenerii, gdzie piesek dobrze się czuje i chętnie pozuje. 

Dlatego doskonałym sposobem żeby psiak w pewnym stopniu uczestniczył w tym ważnym dla nas wydarzeniu jest właśnie zabranie pupila na sesję zdjęciową. To będzie dla nas wszystkich wyjątkowy spacerek a zdjęcia nawiązujące do ważnego dla Was dnia ślubu zyskają dodatkowego, równie ważnego dla Was gościa

 

5 porad - jak przygotować się do sesji ślubnej z psem

  1. Przed sesją idźcie na spacerek. Dajcie się pieskowi wybiegać w miejscu sesji jeszcze przed zdjęciami. Pies straci trochę energii, pozna otoczenie, będzie spokojniejszy podczas zdjęć. 
  2. Zabierzcie przysmaczki. Duuużo przysmaczków. Pieska będzie trzeba często wabić i nagradzać. 
  3. Weźcie pomocnika. Ten punkt zależy od charakteru psa. W większości przypadków nie jest to konieczne ale jeśli pies jest bardzo energiczny to przyda się osoba, która będzie w stanie potrzymać smycz przy niektórych ujęciach.
  4. Przyda się wałek. Jeśli piesek lubi gubić sierść, włoski będą widoczne zwłaszcza na garniturze. 
  5. Pamiętajcie o wodzie. Prawdopodobnie ten spacerek będzie nieco dłuższy niż zwykle. Dlatego piesek będzie wdzięczny za picie, zwłaszcza jeśli sesja odbywa się w lecie. 

Chcesz mieć podobne zdjęcia ślubne ze swoim psem?

Napisz do mnie już teraz i zarezerwuj termin.

Pomówmy o Waszym Dniu

Najlepszą metodą kontaktu ze mną jest formularz kontaktowy lub e-mail.

tomek@fryszkiewicz.com

Możesz też napisać do mnie na Facebooku.

Formularz kontaktowy
Scroll to Top